در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

مشهد :

امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته به غیر از ایام تعطیل رسمی وجود دارد. سفارشات مشهد همانروز و یا نهایتا روز بعد از ثبت سفارش ارسال و بدست مشتری خواهد رسید .

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12:30 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 3 تا 5 روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12:30 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 

نکات:

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست است.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از مشهد در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲ تا ۷ روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/#

 برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.